صفحه اصلی > کتابخانه > معرفی کتابخانه 

کتابخانه ی دانشکده پرستاری بندرلنگه

http://nbf.hums.ac.ir/uploads/KK.png

 

معرفی کتابخانه

کتابخانه ی دانشکده پرستاری بندرلنگه، همزمان با تاسیس دانشکده در مهر ماه سال 1391، با تعداد 976 جلد کتاب تخصصی (333 عنوان) و 61 جلد کتاب لاتین (45 عنوان) در فضایی به مساحت 70 متر مربع آغاز به کار نموده است. سامانه ی دیجیتال کتابخانه از مهر ماهِ سال 1396 راه اندازی شده است. در حال حاضر این کتابخانه با تعداد 2735 جلد کتاب تخصصی و  64 جلد کتاب لاتین به کلیه پرسنل، محققان، اعضای هیات علمی، اساتید حق التدریس و دانشجویان خدمات کتابداری ارائه می نماید.

عناوین کتاب ها دربرگیرنده ی کتب علوم پایه ی پزشکی، پرستاری و مامایی و کتب عمومی است. کتاب ها به شیوه رده بندی کنگره و N LM فهرست نویسی شده  و کتابخانه به صورت قفسه باز اداره می شود. تهیه و سفارش کتاب ها با نظارت معاونت محترم تحققات و فناوری دانشگاه و کتابخانه ی مرکزی صورت می گیرد.

ارتقاء کتابخانه در قسمت نشریات، افزایش تعداد و عناوین کتاب های موجود با توجه به نیاز علمی دانشجویان واساتید، تامین کتاب های تخصصی با ویرایش جدید، برگزاری کارگاه ها با هدف توسعه ی دیدگاه پژوهشی  دانشجویان در یک چشم انداز کلی از اهداف عمده ی توسعه ی این مرکز اطلاع رسانی  می باشد.